Galerija D.U.K. Atsiliepimai

Kvapų šalinimas ir dezinfekavimas SMART OZONE SOLUTIONS

DSC06749+

SMART OZONE SOLUTIONS                                                                                              aukso-gaminiai

REFRIŽERATORIAUS KVAPŲ ŠALINIMAS IR DEZINFEKAVIMAS

Ozonas naikina tokiose aplinkose besiveisiančias bakterijas ir virusus, kurie dažnai tampa nematomu ir potencialiai pavojingu ligų bei infekcijų šaltiniu.

Ozonas naikina tokiose aplinkose besiveisiančias bakterijas ir virusus, kurie dažnai tampa nematomu ir potencialiai pavojingu ligų bei infekcijų šaltiniu. Ozono dujų molekulės suskaido biologiškai aktyvias medžiagas (pvz.: bakterijų, virusų, grybelių, pelėsio) ląstelių sieneles, o jeigu nesusinaudoja, tai  suskyla į deguonį nepalikdamas jokių toksinių pėdsakų ant paviršių.

Ozono generatorius gamina dujinį ozoną (O3) – viena iš stipriausių oksidatorių. Šios dujos reaguoja su įvairiomis biologinės kilmės medžiagomis, esančiomis ore, nusėdusiomis ant visų paviršių, prietaisų ir jas sunaikina. Ozonas sumažina bet kokį nemalonų kvapą, bei suardo bakterijų membranas, todėl ir yra panaikinamas kvapų šaltinis.

 

Ozonavimo sistema ypatingai gerai dezinfekuoja ir sterilizuoja – šalina kenksmingus mikroorganizmus, kurie gali sugadinti vežamus produktus. Gabenant šviežius vaisius mūsų ozonavimo sistema suteikia puikią galimybę apsaugoti juos nuo labai kenksmingo šviežiems vaisiams gedimo proceso. Ši sistema užkerta kelią šviežių vaisių pernokimui bei puvimui, todėl švieži vaisiai išlieka nepažeisti, gabenant juos net ir ilgesnį laiką.

 

Kaip veikia „Airplus1“ ozonavimo technologija?

  • Ozonas yra natūralus bakterijas, daugelį virusų ir blogus kvapus naikinantis oksidantas.
  • Daugelis cheminių tirpalų ir kvapiųjų purškalų tik užmaskuoja problemą, o ozonas pašalina blogo kvapo šaltinį, kurį sukelia yrančiame maiste (dažniausiai) ir kitose organinėse atliekose besiveisiančios bakterijos.
  • Kontroliuojamu būdu naudojamas ozonas yra ekonomiškas problemų sprendimo būdas.
  • Priešingai nei kenksmingos cheminės medžiagos, ozonas nekenkia personalui ir aplinkai, kurioje būna darbuotojai bei valymo darbus atliekantis personalas, o taip pat nepalieka jokių liekamųjų medžiagų.
  • Problemos pašalinamos ir nebesikartoja.
Paslaugų kainos
Paslaugos pavadinimas Kaina
Akcija! KVAPŲ ŠALINIMAS IR DEZINFEKAVIMAS SMART OZONE SOLUTIONS Profilaktika (10min) 19,50 Eur
Akcija! KVAPŲ ŠALINIMAS IR DEZINFEKAVIMAS SMART OZONE SOLUTIONS Profilaktika (30min) 49,50 Eur