Galerija D.U.K. Atsiliepimai

D.U.K.

Pas mus automobilio plovimas su vaškavimu užtrunka apie 10 min., taigi greitai juda ir gyva eilė, stengiamės, kad klientui nereikėtų laukti ilgiau nei pusvalandį, o išankstiniai užrašymai taip pat turi laiko paklaidą. Skubantiems geriausia būtų prieš važiuojant pas mus pasiskambint ir mes patarsim tinkamiausią laiką atvykti. Iš anksto užsirašyti būtina jei norite daryti salono cheminį valymą ar kėbulo poliravimą (kitus ilgai trunkančius darbus).

Automobilio kėbulas padengiamas koncentruotu SONAX vaško sluoksniu, kuris ilgiau nei paprastas išlieka efektyvus: atstumia rūgštų lietaus vandenį, druskas, purvą, apsaugo nuo spalvos blukimo, korozijos, gražina automobiliui blizgesį.

Taip, sekmadieniais mes dirbame Kareivių 9a, nuo 11:00 iki 16:00 val., bet geriausia prieš vykstant pas mus pasiskambinkite.

Kai automobilio salonas labai užterštas tenka keletą katrų saloną valyti ir skalauti plaunančiu siurbliu, kad valomas salonas butų švarus. Salono skalavimo metu į gilesnius sluoksnius prisirenka vandens, kuris užsibuvęs ir skleidžia nemalonų kvapą, tokį saloną dar reikia džiovinti.

Na visų pirma esant sausam orui automobilio dureles ar langus laikyti pravertus, nevenkite vėjo, saulės. Jeigu yra galimybė palaikykite automobilį užvestu varikliu (kelias valandas, esant būtinumui kartoti), šiek tiek pravirais langais (nustatykite automobilinės krosnelės šilumos reguliatorių ties maksimalia temperatūra, įjunkite oro srauto cirkuliaciją po saloną – tai leis garuoti drėgmei iš salono).

Nustatyti ar lubos atsiklijuos, ar ne, gana sunku. Tam reikėtų kokį kamputį lubų pavalyti. Labai retai, bet yra buvę atvejų, kai lubos atsiklijuodavo. Viena iš priežasčių gali būti, kad lubos buvo perklijuotos, o valant užtenka tik šiek tiek jas sudrėkinti. Bet mes per daugelį darbo metų sukaupėm reikiamą patirtį ir laikomės visų reikiamų atsargos priemonių, kad tokie ir panašūs dalykai neįvyktų.

Ant kėbulo susikaupia įvairios kelio apnašos(smalos, druskos, ir t.t.), kurios plaunant vien tik šampūnu, tikrai nenusiplaus, tam reikalingas atskiras valymas (kelio apnašų, druskų, bitumų (smalos) valymas nuo kėbulo). Tokia paslauga, užtrunka nuo pusvalandžio iki valanduos. Po šios procedūros, jau nebereikės po plovimo, trinti purvą pirštu.

Jei Jūsų automobilio kėbulas tvarkingas, tai puikiai padės ir SONAX  greitas vaškavimas.  Bet vis tik rekomenduojame automobilio kėbulą kartą metuose(geriausia du) valyti nuo kelio apnašų, druskų, bitumų (smalos) – poliruoti ar padengti teflonu jis puikiai apsaugos Jūsų automobilį nuo –
– druskos;
– rūgštingo lietaus;
– purvo;
– korozijos;
– spalvos blukimo.

Jei automobilio kėbulas praradęs blizgesį ir po nuplovimo lieka purvo, matosi smulkučiai įbrėžimai, tai Jūsų automobiliui reikia – kelio apnašų, druskų, bitumų (smalos) valymo nuo kėbulo ir užteks poliravimo. Jei kėbulas stipriai išblukęs, ar subraižytas jo paviršius (aišku ne iki bazinių dažų sluoksnio) tai reiktų ir šlifuoti. Tam, kad įvertinti kokios kėbulo procedūros reikia jūsų automobiliui, galite užsukti pas mus Kareivių 9a, Vilniuje, į automobilių švaros centrą.

Taip “Švaros Meistrai” dovanų kuponą galite įsigyti atvykę pas mus, arba norimai sumai padarę išankstinį pavedimą į mūsų sąskaita banke:
UAB “Švaros Meistrai“AB SEB Vilniaus bankas, kodas 70440 , A/s  LT 94 7044 0600 0177 7289 Įmonės kodas  126069620.
Ir atsiuntę pavedimo patvirtinimo kopiją mums Email: svarosmeistrai@gmail.comdovanų kuponą irunikalų jo numerį gausite elektroniniu paštu.